KONST / Litografier / Färglitografi 10256058
nr 1025 6058
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Maria Hillfon (f. 1945), blommor i vas, 196/380, signerad, motivet: 35x29
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:42:37
100 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
14 mar
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon